Lucas & Arthur Jussen

Concertarchief

Agenda

27 augustus (za)
Festspielscheune
Ulrichshusen (DE)

Festspiele Mecklenburg-Vorpommern

Lucas & Arthur Jussen

I. Stravinksy: Le Sacre du Printemps (W21.1)


22 september (do)
De Doelen
Rotterdam (NL)

De Doelen

Arthur Jussen

W.A. Mozart: Piano Concerto no. 9 in E-flat KV271 ‘Jeunehomme’


Begeleid door: Rotterdam Philharmonic Orchestra

Onder leiding van: Jukka Pekka Saraste

23 september (vr)
De Doelen
Rotterdam (NL)

De Doelen

Arthur Jussen

W.A. Mozart: Piano Concerto no. 9 in E-flat KV271 ‘Jeunehomme’


Begeleid door: Rotterdam Philharmonic Orchestra

Onder leiding van: Jukka Pekka Saraste

24 september (za)
Philharmonie Haarlem
Haarlem (NL)

Philharmonie Haarlem

Lucas Jussen

  • F. Schubert : Piano Trio No.1 in B-flat major for piano, violin, and cello, D.898
  • F. Schubert : Piano Quintet in A major, D.667, “Die Forelle”

Begeleid door: Fumiaki Miura, viool; Dana Zemtsov, altviool; Jonathan Roozeman, cello; Ying Lai Green, contrabas

24 september (za)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Arthur Jussen

W.A. Mozart: Piano Concerto no. 9 in E-flat KV271 ‘Jeunehomme’


Begeleid door: Rotterdam Philharmonic Orchestra

Onder leiding van: Jukka Pekka Saraste

25 september (zo)
De Doelen
Rotterdam (NL)

De Doelen

Arthur Jussen

W.A. Mozart: Piano Concerto no. 9 in E-flat KV271 ‘Jeunehomme’


Begeleid door: Rotterdam Philharmonic Orchestra

Onder leiding van: Jukka Pekka Saraste

29 september (do)
Orpheus
Apeldoorn (NL)

Orpheus

Lucas Jussen

L. van Beethoven: Piano concerto no.1, op.15


Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Christian Vasquez

30 september (vr)
Locatie ntb
Locatie ntb (NL)

Locatie ntb

Lucas Jussen

L. van Beethoven: Piano concerto no.1, op.15


Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Christian Vasquez

01 oktober (za)
Schouwburg Amphion
Doetinchem (NL)

Schouwburg Amphion

Lucas Jussen

L. van Beethoven: Piano concerto no.1, op.15


Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Christian Vasquez

02 oktober (zo)
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen (NL)

Concertgebouw De Vereeniging

Lucas Jussen

L. van Beethoven: Piano concerto no.1, op.15


Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Christian Vasquez

06 oktober (do)
Het Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Het Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

F. Poulenc: Concerto for Two Pianos and Orchestra in D minor, FP 61


Begeleid door: Royal Concertgebouw Orchestra

Onder leiding van: Stéphane Denève

07 oktober (vr)
Het Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Het Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

F. Poulenc: Concerto for Two Pianos and Orchestra in D minor, FP 61


Begeleid door: Royal Concertgebouw Orchestra

Onder leiding van: Stéphane Denève

09 oktober (zo)
Het Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Het Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

F. Poulenc: Concerto for Two Pianos and Orchestra in D minor, FP 61


Begeleid door: Royal Concertgebouw Orchestra

Onder leiding van: Stéphane Denève

15 oktober (za)
De Doelen
Rotterdam (NL)

De Doelen

Lucas Jussen

M. Ravel : Piano Concerto in G major


Begeleid door: deFilharmonie

Onder leiding van: Jaime Martín

20 oktober (do)
Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)

Tivoli Vredenburg

Lucas & Arthur Jussen

W.A. Mozart: Piano Concerto No.7 in F major, K.242


Begeleid door: Radio Filharmonisch Orkest

Onder leiding van: Markus Stenz

23 oktober (zo)
BigBox Kempten
Kempten (DE)

BigBox Kempten

Lucas & Arthur Jussen

C. Saint-Saëns: Le Carnaval des Animaux


Begeleid door: München Symphony Orchestra

Onder leiding van: Kevin John Edusei

19 november (za)
Muziekgebouw Frits Philips
Eindhoven (NL)

TROMP Presents Carmina Burana

Lucas & Arthur Jussen

C. Orff : Carmina Burana, Cantiones profanae (arr. Wilhelm Killmayer)


Begeleid door: Dominique Vleeshouwers e.a., slagwerk; Brabant Koor

02 december (vr)
Auditorium di Milano
Milan (IT)

Auditorium di Milano

Lucas Jussen

S. Rachmaninov: Rhapsody on a Theme of Paganini, Op. 43


Begeleid door: Orchestra Sinfonica di Milano Giuseppe Verdi

Onder leiding van: Zhang Xian

04 december (zo)
Auditorium di Milano
Milan (IT)

Auditorium di Milano

Lucas Jussen

S. Rachmaninov: Rhapsody on a Theme of Paganini, Op. 43


Begeleid door: Orchestra Sinfonica di Milano Giuseppe Verdi

Onder leiding van: Zhang Xian

17 december (za)
Odeon
Zwolle (NL)

Odeon

Lucas & Arthur Jussen

  • M. Ravel: Valses: Danse des Rainettes et Danxe des Libellules et des Sphinx
  • F. Chopin: Ballade No.1, Op.23
  • F. Chopin: Scherzo No.2, Op.31
  • E. Granados: Goyescas (piano suite), book 2, 5: El Amor y la Muerte: Balada
  • E. Granados: Goyescas (piano suite), book 2, 6: Epílogo: Serenata del Espectro
  • E. Granados: El Pelele
  • I. Stravinksy: Le Sacre du Printemps (W21.1)

18 december (zo)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

  • F. Schubert: Allegro in A minor, D.947, Op.144, “Lebensstürme”
  • F. Chopin: 2 Nocturnes, Op.62
  • F. Chopin: Ballade No.1, Op.23
  • E. Granados: Goyescas (piano suite), book 2, 6: Epílogo: Serenata del Espectro
  • E. Granados: El pelele
  • N. Kapustin: Variations for piano, Op.41
  • M. Ravel: Valses: Danse des Rainettes et Danxe des Libellules et des Sphinx
    (Sold out)

20 december (di)
Herkulessaal der Residenz
Munich (DE)

Herkulessaal der Residenz

Lucas & Arthur Jussen

C. Saint-Saëns: Le Carnaval des Animaux


Begeleid door: Munich Symphony Orchestra

Onder leiding van: Kevin John Edusei

30 december (vr)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

  • F. Schubert: Allegro in A minor, D.947, Op.144, “Lebensstürme”
  • F. Chopin: 2 Nocturnes, Op.62
  • F. Chopin: Ballade No.1, Op.23
  • E. Granados: Goyescas (piano suite), book 2, 6: Epílogo: Serenata del Espectro
  • E. Granados: El pelele
  • N. Kapustin: Variations for piano, Op.41
  • M. Ravel : Valses: Danse des Rainettes et Danxe des Libellules et des Sphinx

Site by Alsjeblaft!