Agenda

2015
locatie
programma en info
20 March (Fri)

Theaters Tilburg
Tilburg (NL)
Ravel: La Valse voor twee piano’s Saint-Saëns: Carnaval des Animaux for 2 piano’s and chamber orchestra
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

21 March (Sat)

Musis Sacrum
Arnhem (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

22 March (Sun)

Muziekcentrum
Enschede (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

24 March (Tue)

Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam (NL)
EXTRA CONCERT
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

26 March (Thu)

Theater aan de Parada
Den Bosch (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

27 March (Fri)

Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

28 March (Sat)

Stadsgehoorzaal
Leiden (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

29 March (Sun)

Koninklijk Concertgebouw
Amsterdam (NL)
Saint-Saëns: Le carnaval des Animaux
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

06 April (Mon)

Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)
verrassingsprogramma met verschillende muzikale vrienden
Lucas & Arthur Jussen
26 April (Sun)

Werner Richard Saal
Herdecke (DE)
Beethoven: Acht Variationen über ein Thema des Grafen von Waldstein Wo067 Beethoven: Sonate nr.21 Op.53 ( Waldstein-sonate ) Poulenc: Sonate pour piano à quatre mains Poulenc: Mélancolie Ravel: Jeux d’eau Debussy: L’ isle joyeuse Ravel: Ma mère l’oye
Lucas & Arthur Jussen
29 May (Fri)

Amphion
Doetinchem (NL)
Mozart: Piano Concerto in C minor, No. 24 KV491
Arthur Jussen

Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Yoav Talmi

30 May (Sat)

Musis Sacrum
Arnhem (NL)
(program the same as May 29)
Arthur Jussen

Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Yoav Talmi

31 May (Sun)

De Vereeniging
Nijmegen (NL)
(program the same as May 29)
Arthur Jussen

Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Yoav Talmi

22 June (Mon)

tbc
Bologna (IT)
“Pianofortissimo”, International Piano Festival. III edition
tbc
Arthur Jussen
24 June (Wed)

Burg Feistritz
Feistritz am Wechsel (AT)
Harriet & Friends Festival
tbc
Lucas Jussen
05 July (Sun)

Schloss Ulrichshusen
Ulrichshusen (DE)
Kammermusik mit Preisträgern und Gästen aus 25 Jahren Festspiele Mecklenburg Vorpommern
tbc
Lucas & Arthur Jussen
18 July (Sat)

Concertgebouw Grote Zaal
Amsterdam (NL)
Robeco Summer Nights
Beethoven - Sonate in D, op. 6 Mozart - Negen variaties op een menuet van J.P. Duport, KV 573 Schubert - Sonate in A, D 664 Schubert - Eerste karakteristieke mars (uit 'Twee karakteristieke marsen in C', D 968b) Chopin - Drie nocturnes, op. 9 Chopin - Polonaise-fantaisie in As, op. 61 Ravel - La Valse
Lucas & Arthur Jussen