Agenda

2015
locatie
programma en info
09 January (Fri)

Orpheus
Apeldoorn (NL)
Rachmaninov: Rhapsody on a theme of Paganini Op. 43
Lucas Jussen

Begeleid door: Nationaal Jeugd Orkest

Onder leiding van: Xian Zhang

10 January (Sat)

De Doelen
Rotterdam (NL)
(program the same as January 9)
Lucas Jussen

Begeleid door: Nationaal Jeugd Orkest

Onder leiding van: Xian Zhang

11 January (Sun)

Concertgebouw Grote Zaal
Amsterdam (NL)
(program the same as January 9)
Lucas Jussen

Begeleid door: Nationaal Jeugd Orkest

Onder leiding van: Xian Zhang

14 January (Wed)

De Vereeniging
Nijmegen (NL)
(program the same as January 9)
Lucas Jussen

Begeleid door: Nationaal Jeugd Orkest

Onder leiding van: Xian Zhang

15 January (Thu)

Dr Anton Philipszaal
Den Haag (NL)
(program the same as January 9)
Lucas Jussen

Begeleid door: Nationaal Jeugd Orkest

Onder leiding van: Xian Zhang

16 January (Fri)

De Flint
Amersfoort (NL)
[uitverkocht / sold out]
Schubert: Rondo in A major D 951 ‘ Grand Rondeau ‘ Haydn: Sonate in E –flat Hob.XVI : 52 Beethoven: 32 Variations in C-minor Chopin: Sonate Nr. 2 Opus 35 Ravel: Ma mère l’oye
Lucas & Arthur Jussen
17 January (Sat)

Klassiek aan de Rijn
Rhenen (NL)
(program the same as January 16)
Lucas & Arthur Jussen
18 January (Sun)

Theater Sneek
Sneek (NL)
(program the same as January 16)
Lucas & Arthur Jussen
22 January (Thu)

Goudse Schouwburg
Gouda (NL)
(program the same as January 16)
Lucas & Arthur Jussen
23 January (Fri)

De Oosterpoort
Groningen (NL)
(program the same as January 16)
Lucas & Arthur Jussen
25 January (Sun)

Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)
C.M. von Weber: Piano Sonate Nr. 3 in d-klein, Op. 49 Brahms: Twee rapsodieën, opus 79 Chopin: Sonate nr.2 opus 35 Schat: Anathema
Lucas Jussen
20 February (Fri)

Dr Anton Philipszaal
Den Haag (NL)
Grieg: pianoconcert in a Op. 16
Arthur Jussen

Begeleid door: Residentie Orkest

Onder leiding van: Antonio Méndez

21 February (Sat)

De Doelen
Rotterdam (NL)
Grieg: pianoconcert in a Op. 16
Arthur Jussen

Begeleid door: Residentie Orkest

Onder leiding van: Antonio Méndez

20 March (Fri)

Theaters Tilburg
Tilburg (NL)
Ravel: La Valse voor twee piano’s Saint-Saëns: Carnaval des Animaux for 2 piano’s and chamber orchestra
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

21 March (Sat)

Musis Sacrum
Arnhem (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

22 March (Sun)

Muziekcentrum
Enschede (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

26 March (Thu)

Theater aan de Parada
Den Bosch (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

27 March (Fri)

Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

28 March (Sat)

Stadsgehoorzaal
Leiden (NL)
(program the same as March 20)
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

29 March (Sun)

Koninklijk Concertgebouw
Amsterdam (NL)
Saint-Saëns: Le carnaval des Animaux
Lucas & Arthur Jussen

Begeleid door: Amsterdam Sinfonietta

Onder leiding van: Candida Thompson

06 April (Mon)

Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)
verrassingsprogramma met verschillende muzikale vrienden
Lucas & Arthur Jussen
26 April (Sun)

Werner Richard Saal
Herdecke (DE)
Beethoven: Acht Variationen über ein Thema des Grafen von Waldstein Wo067 Beethoven: Sonate nr.21 Op.53 ( Waldstein-sonate ) Poulenc: Sonate pour piano à quatre mains Poulenc: Mélancolie Ravel: Jeux d’eau Debussy: L’ isle joyeuse Ravel: Ma mère l’oye
Lucas & Arthur Jussen
29 May (Fri)

Amphion
Doetinchem (NL)
Mozart: Piano Concerto in C minor, No. 24 KV491
Arthur Jussen

Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Yoav Talmi

30 May (Sat)

Musis Sacrum
Arnhem (NL)
(program the same as May 29)
Arthur Jussen

Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Yoav Talmi

31 May (Sun)

De Vereeniging
Nijmegen (NL)
(program the same as May 29)
Arthur Jussen

Begeleid door: Het Gelders Orkest

Onder leiding van: Yoav Talmi